MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 14204326
nr 1420 4326
Karmstol
Rokoko, Kompletterad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:19:04
21/9 22:15:41